Ozdoby z małych zabawek

Bogato dekorowana dziewczęca sukienka z falbankami idealnie nadaje się na każdą okazję W naszym sklepie znajdziesz modne sukienki na wesele 2014 i nie tylko

To, że nie jesteś już dzieckiem nie musi oznaczać, że nie masz nic wspólnego z zabawkami. Wręcz przeciwnie, zabawki mogą służyć jako idealna ozdoba. Świetnie sprawdzają się przede wszystkim w postaci kolczyków. W jaki sposób zamienić nieużywane dziecięce sprzęty w biżuterię? W starej szafie z zabawkami na pewno znajdziesz wiele elementów, które doskonale nadają się na kolczyki lub naszyjnik.

Na jakie zabawki dla niemowląt warto zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na te, które są niewielkie i kolorowe. Nie muszą to być osobne zabawki, mogą to być np. elementy większego zestawu. W roli kolczyków świetnie sprawdzą się np.

małe, plastikowe sprzęty z domu dla lalek. Barbie zapewne nie będzie już potrzebować niewielkiego grzebienia czy szczotki. Możesz więc pożyczyć sobie te elementy od dawnej, plastikowej przyjaciółki i poddać niewielkiej obróbce, by dało się je wykorzystać w roli ozdoby. Większość zabawek wykonana jest z plastiku a to znacznie ułatwia zadanie.

Zrobienie dziurki w tworzywie sztucznym nie jest trudne. Nie warto jednak drążyć w zabawki cyrklem czy nożem, bo uzyskany efekt nie będzie najlepszy. Przynajmniej wtedy, gdy ostrze ma temperaturę pokojową. O wiele lepiej za to sprawdzi się podgrzana stal.

Cyrkiel czy gruba igła sprawdzą się doskonale. Podgrzej końcówkę ostrza nad kuchenką i przebij plastikowe elementy. Gdy powstanie estetyczna dziurka, odczekaj chwilę, by plastik ostygł, a następnie przełóż przez nie kółko od bigli do kolczyków. W ten sposób uzyskasz niepowtarzalne, kolorowe i pełne zabawnego uroku kolczyki.

The Bow Bow Ties http://dermasolution.pl/depilacja/